Přednášející

Load Style

Petr Zemánek

Solution Manager Security
Dimension Data

Vystudoval Univerzitu Palackého v Olomouci, obor Informatika. Bezpečností a sítěmi se zabývá od roku 1995. Od roku 1998 se jako konzultant specializuje výhradně na oblast bezpečnosti. V posledních deseti letech pracuje pro společnosti NextiraOne a Dimension Data, kde má na starosti rozvoj bezpečnostních řešení, návrh a specifikaci business požadavků a design bezpečnostních architektur.

Security

Load Style

Jakub Suchý

Technical Solution Manager
Dimension Data

Od roku 2004 pracoval ve společnostech T-Mobile Czech Republic, NextiraOne a Dimension Data v oblastech OSS/BSS a Security a v roli architekta stál za řadou velkých projektů v těchto oblastech. V posledních letech se jako konzultant zabývá výhradně informační bezpečností především oblastech SIEM a PIM a současně zastává roli Information Security Managera ve společnosti Dimension Data.

SecurityKarel Hnát

Karel Hnát

Business Development Manager
Dimension Data

Karel je absolventem ČVUT a v oblasti technologií pro týmovou komunikaci a spolupráci se profesionálně pohybuje již 9 let. Zkušenosti z ryze technických pozic zužitkoval i jako týmový manažer a aktivně se podílel na desítkách rozsáhlých úspěšných projektů v komerčním i státním sektoru.

Digitální pracovní prostor

Load Style

Jiří Volek

Solution Manager Network Integration
Dimension Data

Vystudoval VŠB-TUO, obor aplikovaná mechanika. Od roku 2001 pracoval jako systémový inženýr a Cisco certifikovaný instruktor v oblasti LAN, WLAN a WAN. Od roku 2006 zastával ve společnosti Dimension Data pozice systémového inženýra, týmového lídra pro oblast síťových integrací a bezpečnosti a dále působil jako technický architekt. Hlavní náplní jeho stávající pozice je navrhování a specifikace business řešení a dále identifikace obchodních příležitostí v oblasti síťových integrací, plánování jejich rozvoje, realizace a provozu.

Digitální infrastruktura

Load Style

Jakub Chytráček

Consultant Network Infrastructure
Dimension Data

Vystudoval vyšší odbornou školu, obor informatika. Síťovým technologiím se zaměřením na produkty společnosti Cisco Systems se věnuje od roku 2001, kdy začal pracovat jako síťový specialista u jednoho z předních dodavatelů IT řešení a služeb. Ve společnostech NextiraOne a Dimension Data působí od roku 2006. Od roku 2009 se věnuje převážně oblasti síťové bezpečnosti.

Digitální infrastruktura

Load Style

Tomáš Bartoš

Business Development Manager
Dimension Data

Vystudoval ČVUT - Stavební fakultu, od roku 1991 pracoval v Digital Equipment, APP, Logica, HP a to na různých pozicích od Account Mgr, Sales&Marketing Mgr, Business Strategy Development Mgr, Energy&Utility Business Consultant pro EMEA, podílel se na obchodních strategiích velkých projektů, jako je Operátor trhu. Před Dimension Data zastával v Ultimum Technologies roli Sales&Marketing Mgr pro technologii OpenStack. V Dimension Data má na starosti Business Development v oblasti datacenter.

Digitální infrastruktura

Load Style

Pavel Mlýnek

Service Delivery Field Support Engineer
Dimension Data

Vystudoval ČVUT v Praze, fakultu elektrotechnickou. Od roku 2006 se věnuje síťovým technologiím od společnosti Cisco Systems ve společnostech Unient Comunications, Sitronics TS a TTC Marconi. V Dimensionda Data působí od roku 2016 jako Service Delivery Field Support Engineer.

Digitální infrastruktura

Load Style

Ondřej Oubrecht

Business Development Manager Networking
Dimension Data

Od roku 1998 pracoval ve společnostech Aliatel, LG Electronics a Dimension Data v oblastech transportních sítí a vývoje mobilních telefonů. Jako Senior Technical Manager Evropského R&D se podílel na realizaci mnoha úspěšných technických inovací, které jsou stále na trhu. Ve společnosti Dimension Data je zodpovědný za oblast Networking LAN, SD-WAN, Wireless, kde má za sebou mnoho úspěšných projektů.

Digitální infrastruktura

Load Style

Martin Klčovský

PS DC Manager
Dimension Data

Vystudoval obor Telekomunikace na Elektrotechnické fakultě. Ve společnosti Dimension Data působí od roku 2012. Nejdříve v roli konzultanta pro oblast výpočetních a komunikačních technologií v datových centrech, poté na pozici architekta infrastruktury datových center, kde se podílel na přípravě i realizaci projektů převážně se zaměřením na softwarově definovanou infrastrukturu. V současné době se v roli Business Development Managera věnuje tématu softwarově definovaných datových center a provozu hybridní infrastruktury.

Digitální infrastruktura

Load Style

Lukáš Jelínek

Solution Director
Dimension Data

Ve společnosti Dimension Data pracuje od roku 2007, poslední dva roky na pozici solutions directora české pobočky. Vede oddělení Solutions a Business Developmentu, jehož úlohou je rozvíjet produktové portfolio a tvorba go to market strategie na lokálním trhu. Do Dimension Data přišel ze společnosti Cisco Systems, kde působil na obchodní pozici.

Digitální infrastruktura

Load Style

Jan Růžička

Business Development Manager
Dimension Data

Vystudoval ČVUT, katedru telekomunikací. Od roku 1994 pracoval v oblasti komunikačních řešení a kontaktních center ve společnostech Alcatel, ICZ, NextiraOne a Dimension Data a to na různých pozicích - Technický specialista, Presales konzultant, Produktový manažer, Business konzultant a Solution manažer. Podílel se na přípravě a realizaci významných projektů kontaktních center v ČR.

CUSTOMER EXPERIENCE

Load Style

Marcel Vejmelka

Senior Solution Architect
Dimension Data

Na českém a mezinárodním trhu v oblasti kontaktních center, dnes Customer Experience, se pohybuje od roku 2003, kde své působení nastartoval ve společnosti Anect. Podílel se na významných projektech nasazení kontaktního centra pro přední pojišťovny na území České republiky, finanční instituce a mezinárodní přepravní společnosti. V Dimension Data působí od roku 2007, kde jsou jeho hlavní náplní konzultace zaměřené na efektivní využití již existujících technologií, které spadají do portfolia Cisco Unified Communications a Cisco Customer Collaboration.

CUSTOMER EXPERIENCE

Load Style

Tomáš Waněk

Senior Expert
Dimension Data

Vystudoval ČVUT, katedru mikroelektroniky. Od roku 1994 pracoval v oblasti telekomunikačních řešení a kontaktních center ve společnostech Alcatel, NextiraOne a Dimension Data. Od roku 2001 se zabýval záznamovými systémy pro kontaktní centra, především značek Nice a Retia. Nyní zastává pozici Senior Expert a je zodpovědný za návrhy řešení a integrace systémů pro záznam, hodnocení CC, hlasových analýz a analýz nestrukturovaných dat od firem Nice, Retia, Phonexia a Tovek.

CUSTOMER EXPERIENCELoad Style

Petr Mácha

Presales Consultant
Dimension Data

Vystudoval odbornou školu se zaměřením na číslicovou a výpočetní techniku. Od roku 1995 pracuje v oblasti výpočetní techniky a od roku 2005 se věnuje jako konzultant oblasti datových center. Ve společnosti Dimension Data má na starosti oblasti serverů a jejich virtualizace, diskových polí, zálohování, archivace a návazných technologií, zaměřených zejména na oblast vysoké dostupnosti a disaster recovery. Pro zákazníky zajišťuje analýzu jejich potřeb a následný návrh řešení s ohledem na jejich požadavky.

Data Centre SolutionsLoad Style

Petr Cihlář

Senior Buiness Consultant CIS
Dimension Data

Vystudoval Informační management na Fakultě informačních technologií. Od roku 2004 pracoval v bankovním sektoru a od roku 2008 se zabývá oblasti komunikačních řešení a kontaktních center ve společnostech ČSOB a T-Mobile na pozicích Business konzultanta, Business administrátora a Business architekta. Byl odpovědný za implementaci, funkcionality a provoz nového Klientského centra ČSOB, měl na starosti komplexní změnu routingu a implementaci automatizované distribuce práce v celé škále útvarů v T-Mobile.

CUSTOMER EXPERIENCE


Load Style

Michal Charvát

Professional Services Manager Security & OSS/BSS
Dimension Data

Vystudoval ČVUT FEL, obor Projektování počítačů a sítí. Problematice dohledu síťových a aplikačních vrstev se zabývá od roku 2004. Od roku 2006 se specializuje na monitoring aplikačních transakcí v enterprise prostředí. V posledních jedenácti letech pracoval pro společnosti Core Computer, NextiraOne a Dimension Data, kde má na starosti architekturu a design dohledových systémů.

Support Systems (OSS/BSS)Load Style

Milan Janoušek

Business Development Manager
Dimension Data

Působí ve společnosti NextiraOne a posléze Dimension Data od roku 2008, kde zastával pozici produktového manažera se zodpovědností za návrh a prodej komplexních řešení v oblasti OSS/BSS a bezpečnosti. Od roku 2015 zastává pozici Business Development Manažera a jeho hlavní zodpovědností je definování dlouhodobé produktové strategie v oblasti IT bezpečnosti a rozvoj obchodních příležitostí se zaměřením na dodávku komplexních projektů u významných zákazníků společnosti Dimension Data.

Support Systems (OSS/BSS)Load Style

Radek Brázda

Senior Business Analyst
Dimension Data

Vystudoval obory Systémové inženýrství a informatika v rámci inženýrského a Informační management v rámci doktorského studia na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze. Monitoringem business aplikací a procesů se zabývá od roku 2007. Poslední 4 roky pracuje ve společnostech NextiraOne a Dimenison Data, kde má na starosti jak procesní oblasti, tak technické návrhy, implementace a integrace v rámci projektů z oblasti OSS/BSS.

Support Systems (OSS/BSS)Load Style

Michael Mikulič

Implementation Engineer
Dimension Data

Vystudoval Telekomunikace a multimédia na Fakultě elektrotechnické v Plzni. Zkušenosti s produkty firmy Cisco sbíral ve společnosti T-Mobile. V Dimension Data působí od roku 2016 jako Implementační inženýr zabývající se klasickými síťovými technologiemi a softwarové definovanými sítěmi v datacentrech a kampusových sítích.

Support Systems (OSS/BSS)